Ультразвукове дослідження

Ультразвукове обстеження вважається одним із найпопулярніших і найбільш ефективних методів діагностики захворювань  внутрішніх органів та їх систем, залоз та опорно-рухового апарату. Ультразвукова діагностика – безпечна та безболісна. ЇЇ проведення не викликає дискомфорту у пацієнта. Саме на УЗД  можна виявити хворобу, побачити та оцінити масштаб спричинених нею порушень, ступінь розвитку захворювання.

Наша клініка проводить УЗД  сучасною ультразвуковою системою «ACUSON/SIEMENS-ASPEN» High-end классу основаною на принципі комп’ютерної сонографії. Використання таких ультразвукових систем, тобто систем експертного классу, яка уможливлює досягнення прекрасного рівня візуалізації та забезпечує ранню діагностику патологічних змін. Апарат УЗД оснащений легкими датчиками, які передають максимально чіткі дані про стан пацієнта, не завдаючи йому жодного дискомфорту під час діагностики.

У нашому центрі урології та літотрипсії у місті Львів ми проводимо УЗД обстеження таких видів:

  1. УЗД органів черевної порожнини;
  2. УЗД судинної системи;
  3. УЗД молочних залоз;
  4. УЗД опорно-рухового апарату;
  5. УЗД статевих органів;
  6. УЗД органів сечовивідної системи;
  7. УЗД залоз внутрішньої секреції.

Лікар УЗД проведе швидко та безболісно, і Ви не відчуєте жодного дискомфорту. Наше УЗД Львів високо оцінив, тому не зволікайте із вирішенням своєї проблеми!

Якщо у Вас виникла потреба провести дослідження, звертайтесь до нашої клініки!